VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleri

Noter Teslim Tarihli Yöntem

Noter Teslim Tarihli Yöntem

“Birlikten güç doğar” atasözünün hayat bulmuş hali olan bu yöntem; ev, araba ve arsa ihtiyacı başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarını gidermek isteyen insanlarımızın, aylık ödeme güçleri dikkate alınarak uygun tasarruf gruplarına yönlendirilip organize edilmesi ve noter huzurunda belirlenen teslim tarihlerine göre ihtiyaçlarını gidermesi için uyguladığımız bir yöntemdir.  

Bu yöntemde; her ay için 20-240 kişilik gruplar oluşturulur. Yatırım tutarları ve aylık tasarruf miktarlarına göre ayın başında açılan gruplar, ay sonunda kapatılır.  Her ay oluşturulan gruplar için noter huzurunda “Teslim Tarihi Belirleme Organizasyonu” yapılır ve ay içinde oluşturulan her bir gruptan, önümüzdeki 6 ay içinde teslimatını alacak 6 kişinin teslim tarihleri belirlenir. Teslim Tarihi Belirleme Organizasyonu, tüm tasarruf grupları için her 6 ayda bir yenilenir. Belirlenen teslim tarihlerinde, her bir gruptan 6’şar kişiye teslimatları yapılır.

Yapılan teslim tarihi belirleme organizasyonunda, teslim tarihi henüz belirlenmemiş olan tüm tasarruf sahiplerinin hepsine, hedefledikleri yatırım tutarının yarısını biriktirdiklerinde (vade ortasına gelince) topluca teslimat yapılır. Ve grupta herkes teslimatını almış olur.

Kendi başınıza 100 ayda ulaşacağınız finansmana, VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleriyle 1. - 50. aylar arasında ulaşır, hem nakitten, hem de vakitten kazanırsınız.

Kesin Teslim Tarihli Yöntem

Kesin Teslim Tarihli Yöntem

Bu yöntem; ev, araba ve arsa ihtiyacı başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarını gidermek isteyen insanlarımızın, kendi gelir durumlarına göre istedikleri gibi ödeme yapabilecekleri ve teslim tarihlerini ilk müracaat anında belirleyecekleri şekilde ihtiyaçlarını gidermesi için uyguladığımız bir yöntemdir.

Noter huzurunda teslim tarihi belirleme organizasyonu yapılmaksızın, tasarruf sahiplerinin teslim öncesi ve teslim sonrası yapabileceği tasarruf miktarına bağlı olarak teslimatının hangi tarihte yapılacağını önceden bilmesi esasına dayanır.

Avantajı; teslimat tarihi önceden belli olduğu için müşterinin önceden planlama yapmasına imkan verir.

Enflasyona Dayanıklı Yöntem

Esnek Ödemeli Yöntem

Aylık ödeme tutarlarını ve teslim tarihinizi tamamen kendiniz belirlersiniz. Kendininizin belirlediği aylık ödeme tutarları ile ihtiyacınız olan finansmana kısa sürede ulaşırsınız.