VizyonEvim İle Tanışın

VizyonEvim; insanımızın ihtiyaçlarını “faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyet”
ile karşılamasını sağlayan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi (TDFFS) kuruluşudur.

VizyonEvim; insanımızın ihtiyaçlarını “faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyet” ile karşılamasını sağlayan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi (TDFFS) kuruluşudur.

Geçmişi, insanoğlunun finansman ihtiyacının ortaya çıktığı ilk dönemlere kadar uzanan ve kendine özgü ilkeleri ve faaliyet yapısı ile herkesin ödeme gücüne göre faizsiz ve vade farksız finans seçeneği sunan tasarrufa dayalı bu sistemin, bireysel ve toplumsal manada ülkemize, insanlarımıza sağladığı ve sağlayacağı çok önemli faydalar vardır.

İnsanımızı tasarrufa yönlendirip, tahsil edilen yatırım tutarlarını organize ederek “sosyal dayanışmayı, toplumsal kaynaşmayı, ihtiyaç yükünü paylaşmayı ve ekonomik faydayı” artıran bu finansal model, gelir seviyesi ne olursa olsun tüm insanımıza ek bir maliyet olmadan finansman sağlayan kolay yöntemlere sahiptir.

Barınma, binek ve beslenme, insanoğlunun en önemli ihtiyaçlarındandır (3B Yasası). Ve insanımız, hayat mücadelesinin büyük çoğunluğunu, bu ihtiyaçlarını karşılamak için verirler. En çok bu ihtiyaçlarını gidermek için finans, para arayışına girerler. Çünkü barınma (ev) ve binek (araba) ihtiyacının giderilmesi, ailede huzur ve mutluluk için olmazsa olmazların başında yer alır. Ancak karşılarına aşılmaz dağlar çıkar; faiz, vade farkı, gelir düzeyi ve kredi sorunu.

Çözüm mü?

Çözüm; insanımıza, faizsiz ve vade farksız finans seçeneği sunan VizyonEvim’in Faizsiz Finans Yöntemlerine dahil olmak…     

Çünkü bu finansal yöntemde, faiz ve vade farkı yok. Peşinat ve ara ödeme zorunluluğu yok. Ek maliyet ve ekstra ödeme yok. Herkes kendi ödeme gücüne göre hareket eder, şu kadar ödemek zorundasınız dayatması yok. Ödeyememe durumunda tasarruf sahiplerini mağdur eden uygulamalar yok.

Bu nedenlerle biz insanımızı; VizyonEvim ile “tasarruf yaparak faizsiz finansa ulaşmaya” ve “yapılan tasarrufları yatırıma dönüştürmeye” davet ediyoruz. Çünkü birey, aile ve ülke olarak mutluluğu artırmanın yolunun faizsiz finans sistemine dahil olmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Biliyoruz ki insanımız; VizyonEvim organizasyonu ve garantisinde yaptıkları tasarruf yatırımları sonucu elde ettikleri alım gücüyle karşılamakta zorlandıkları tüm maddi ihtiyaçlarını kolayca giderirler. Tek başlarına tasarruf yaptıklarında VAKİT ve NAKİT zararına uğrarken, VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemlerini tercih ettiklerinde, hem VAKİTTEN hem de NAKİTTEN kar ederler.

Görüldüğü üzere, insanımızın ihtiyaçlarını karşılamak için “tasarruf” yapmaları önemli, tasarruflarını yatırıma çevirirken “doğru kurum, doğru zaman ve doğru yöntemleri” tercih etmeleri çok daha önemlidir. 

VizyonEvim olarak biz; bu yöntemlerle insanımızın en temel ihtiyaçlarını gidermesine yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bununla birlikte; “ülkemiz insanlarına alternatif finansal hizmetler sunulmasına, reel sektörü daha fazla destekleyecek bir finans anlayışının gelişmesine, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi kapsamında İstanbul’un aynı zamanda bir faizsiz finans merkezi haline gelmesine ve nihai olarak ülke ekonomisinin gelişmesine” katkı sağlamaktan onur duyuyor, sizleri de mutluluğumuzu paylaşmaya davet ediyoruz.

Vizyonda mutluluk paylaştıkça çoğalır…

VizyonEvim olarak amacımız;

Tasarrufa dayalı faizsiz finans sisteminden daha çok insanımızın faydalanmasını sağlamak, 

İnsanlarımızın ekonomik olarak belirli bir finansal güç gerektiren ihtiyaçlarını kendine özgü yöntemlerle faizsiz, vade farksız, kolay, en uygun maliyet ve en kısa yolla karşılamasına yardımcı olmak,

İnsanlarımız arasında “sosyal dayanışmanın, toplumsal kaynaşmanın, ihtiyaç yükünü paylaşmanın ve ekonomik faydanın” artmasına vesile olmak,

Faizsiz finans sisteminin bireysel ve toplumsal manada sağladığı faydalarla ülkemizin büyümesine katkıda bulunmaktır.

VizyonEvim olarak hedefimiz;

Sektöre yeni bir vizyon kazandırmak,

Tasarrufa dayalı faizsiz finans yöntemlerimizin daha etkin ve yaygın kullanılmasını sağlamak,

Yöntemlerimizi sürekli geliştirerek, en çok tercih edilen finans seçeneği olmasını sağlamak,

VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemlerini sürdürülebilir hale getirerek tüm dünya ülkelerinde uygulanabilir olmasını sağlamak,

Doğru finansal döngülerle ilelebet hizmet veren işletme olmak,

Tasarrufa dayalı faizsiz finans sektöründe en çok tercih edilen kurum olmaktır.

Vizyon; Tasarrufa Dayalı Faizsizi Finans Sisteminin, temel ihtiyaçların karşılanması için en çok tercih edilen yol olmasını sağlamak,

Misyon; Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi sektörüne yeni bir vizyon kazandırıp, yöntemlerin daha etkin ve yaygın kullanılmasına destek olmak, “insanlarımız, ülkemiz, dünyamız, ukbamız” adına en faydalı yol olan bu sistemi daha geniş kitlelere duyurmak, ulaştırmak,

Strateji; VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemlerini sürekli geliştirip sürdürülebilir ve tercih edilir hale getirerek, insanlarımız arasında “sosyal dayanışmanın, toplumsal kaynaşmanın, ihtiyaç yükünü paylaşmanın ve ekonomik faydanın” artmasını sağlamak,

Değerler; İnsanlık, Adalet, Sorumluluk, Güvenilirlik, Yardımseverlik, Sevgi-Saygı, Doğruluk-Dürüstlük, Alçakgönüllülük, Hoşgörü, Çalışkanlık, Yenilikçilik, Müşteri Odaklılık, Şeffaflık, Coşku, Tutarlılık…

Değerli çalışma ortaklarımız, kıymetli tasarruf sahiplerimiz, müşterilerimiz, gönül dostlarımız ve saygıdeğer vizyonerler;

VizyonEvim; adından da anlaşılacağı üzere geleceğe dair hayal ve ümitlerin plan ve program dahilinde gerçekle buluşturmasıdır. Günümüzde tasarruf yapmanın meziyetken eziyete dönüşmesi, insanımızın piyasanın koşullarına bir türlü maddi olarak yetişememesi bizlere bu kapının gerekliliğini fikrini verdi. Milyonlarca insanımızın hayallerine dokunmak mutluluklarına ortak olmak için bu yola çıktık. Böylece ev sahibi olmayı eziyet olmaktan meziyet olma haline çevirdik. Ulaşmak istediğiniz hayallerinizin size doğru adım atmasına olanak sağladık.

Neden VizyonEvim?

VizyonEvim bir ev alma sanatıdır.

Her anına sizlerin şahitlik ettiği bu tasarruf modelinde, aslında küçük diye düşündüğünüz birikimlerinizin birlikteliğin gücüyle ne kadar büyük işler gerçekleştirdiğini daha net görmüş olacaksınız.

VizyonEvim geleceğin resmini bu günden tasarlamaktır. Sizler VizyonEvim ile kendi geleceğinizi kendiniz tasarlarsınız.

VizyonEvim bir söylem değil eylem işidir. VizyonEvim müşterilerinin ev sahibi olmak için gereken plan ve programı eyleme dökerek tasarruflarınızı eve dönüştürür.

Bir sonraki güne kendi evinizde merhaba demek için VizyonEvim’li olun.

Değerli Çalışma Ortaklarımız ve Kıymetli Tasarruf Sahiplerimiz,

Faizsiz Finans Yöntemlerinin gerekliliğine önem veren bizler VizyonEvim’i kurmuş bulunmaktayız. Ülke insanımızın faize girmeden ev sahibi olmaları bizim en büyük hayalimiz. Şimdi bu hayalin gerçekleşmiş olması bizleri çok daha fazla mutlu etmiş bulunmaktadır.

VizyonEvim: Doğru kurum, doğru yer, doğru yöntemler…

VizyonEvim’in size hatırlatacaklarını yazdık. Çünkü tasarruf yapmanın yanı sıra doğru yapmak da önemlidir. Bu ise ancak ve ancak doğru  kurum, doğru yer ve doğru yöntemlerle mümkün olabilir. Sizleri doğru yönlendirmek bizim işimiz. 

Tek başınıza tasarruf yaparken yaşayabileceğiniz olumsuzlukları sizleri diğer tasarruf sahiplerimizle bir araya getirerek ortadan kaldırmış oluyoruz. Böylelikle ulaşmak istediğiniz alım gücüne hem vakit hem nakit olarak kayba uğramadan ulaşmanıza olanak sağlamış oluyoruz. Sizleri ev sahibi yapmak bizi mutlu eder.

VizyonEvim sizlere ne gibi hizmetler sunar…

Sizlere düşen ihtiyaçlarınızı belirleyip VizyonEvim’e gelmek,

Ev sahibi olmak, evinizi yenilemek, farklı gayrimenkuller alarak yatırım yapmak, araba sahibi olmak, arabanızı yenilemek, düğününüz için birikim yapmak, çocuğunuzun iyi bir eğitim alması, emekliliğinizde güzel ve rahat bir hayat yaşamak, işinize yatırım yapmak, tatile çıkmak… vs. Kısacası ne istiyorsanız, size özel ödeme seçenekleri, yatırım tutarınıza özel teslim tarihleri, hızlı, kolay ve en uygun maliyet ile çözüm VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemlerinde…   

Güzel bir hayat ve güzel bir gelecek için ihtiyaçlarınızı belirleyip VizyonEvim’e gelin!

Siz gelemiyorsanız, biz size gelelim!

Çünkü VizyonEvim’de çalışmalarımızın merkezinde sizler varsınız. Sizlere hizmetin en akılcı, en kaliteli, en ekonomik, en sürdürülebilir ve en yenilikçi olanını, memnuniyetiniz için memnuniyetle sunacağız.

Geçmiş tecrübelerimizi yeni tecrübelerle harmanlayarak daha yaşanılabilir yaşam koşulları için kolları sıvadık. Siz niyet edin VizyonEvim tasarlasın. Hep birlikte sizin için ideal  olan yatırıma birlikte karar verelim.

Değerli çalışma ortaklarım; 

VizyonEvim olarak bizler, herkesi ev sahibi yapmak için yola çıkmış bulunmaktayız. Bu yolculukta; “İnsani değerler, Hak-Adalet, Sorumluluk, Güvenilirlik, Yardımseverlik, Sevgi-Saygı, Doğruluk-Dürüstlük, Alçakgönüllülük, Yenilikçilik, Müşteri Odaklılık, Şeffaflık, Tutarlılık” gibi bizi biz yapan değerlerle nice güzellikler yaşayacak ve yaşatacağız.

Bu konuda bizlere çok büyük görevler düşüyor. Bu görevde hep birlikte başarılı olacağımıza inancım tam. Sizlere yürekten inanıyor, güveniyorum. Öyle ki yaşadığımız ve yaşattığımız mutluluk ile hem insanlarımızın, hem de ülkemizin geleceğini nasıl güzelleştireceğinizi şimdiden görüyorum. Yolunuz da bahtınız da yarınlarınız da açık olsun. Birlikteliğimiz daim olsun.

Değerli çalışma ortaklarımız, kıymetli tasarruf sahiplerimiz, müşterilerimiz, gönül dostlarımız ve saygıdeğer vizyonerler;

Şimdiden bize olan güveniniz, hoşgörünüz ve samimiyetiniz için gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. 


Saygılarımla,
İbrahim Kahraman

Hesap Adı: VİZYONEVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM PAZARLAMA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

# Banka IBAN Hesap No
1 ALBARAKA TÜRK TR34 0020 3000 0809 8497 0000 07 8098497-7
2 KUVEYT TÜRK TR60 0020 5000 0957 7966 7000 01 95779669
3 TÜRKİYE FİNANS TR64 0020 6000 7803 7812 6400 01 3781264-1
 • Kalitenin bir ayrıcalık değil, siz tasarruf sahiplerimiz, müşterilerimiz ve çalışma ortaklarımız için hak olduğu bilinciyle hareket etmek,
 • İnsanımızın ihtiyaçlarını dikkate alarak beklentilerini karşılamak, tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir, kalıcı fayda sağlayacak, yenilikçi tasarrufa dayalı faizsiz finans yöntemleri oluşturmak.
 • Tüm çalışma ortaklarımıza ve müşterilerimize; ilk çalışma ortağımız, ilk müşterimiz gibi davranarak memnun kalmalarını, mutlu olmalarını sağlamak.
 • Müşterilerimizden ve çalışma ortaklarımızdan gelen istek, şikâyet ve önerilere değer gözüyle bakmak.
 • “Bilgiyle dirilenler ölmez” sözü ve “Planınız bir yıl içinse pirinç ekin, on yıl içinse ağaç dikin, yüz yıl için ise insanları eğitin” öğüdü gereği çalışma ortaklarımızın eğitimine hayat boyu devam etmek.
 • Tüm çalışmalarımızı “Vizyonda Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır” aşkıyla yapmak.
  1. İş Vizyon’da

  Küreselleşen dünya ve artan rekabet anlayışı, nitelikli “insan kaynağının gelişimine” katkı sağlamanın gerekliliğini gösterdi. Biz, aslında kurumların rekabet gücünün, insan kalitesine bağlı olduğu gerçeğine inanıyoruz. Bu nedenle bizimle çalışan herkesi “Çalışma Ortağımız” olarak konumlandırıyor ve Şirketimizin yıllık karına ortak ediyoruz.

  Hiç kimseye “çalışan, işçi” bakışıyla yaklaşmayan VizyonEvim, insanı kaynak olarak değil, kıymet olarak gören kurumdur.

  Vizyon

  Tüm çalışma ortaklarımızın sağladıkları işgücü ve bilgileri ile büyüttükleri bir kurum ve kurumun sağladığı kaynaklarla gelişen, büyüyen, mutlu bir çalışma ortamı oluşturmak.

  Misyon

  • TDFFS sektöründe yer alan firmalar arasında hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmış, müşteri memnuniyetini sağlamış,
  • Teknolojik yenilikleri takip eden, uygulayan ve geliştiren, sahip olduğu bilgi ve nitelikli çalışma ortakları gücü ile çözümler üreten marka kurum olmak.

   

  Strateji

  • İnsanların finansal güç gerektiren ihtiyaçlarını kendine özgü yöntemlerle hızlı, kolay, faizsiz, en uygun maliyetle karşılamasını, ortak bir şuur ve yüksek motivasyonla gerçekleştiriyoruz,
  • Benimsediğimiz büyüme stratejisi ile hedeflerimize ulaşmanın insan kıymetine bağlı olduğu gerçeğine inanıyoruz,
  • Biz, gücümüzü çalışma ortaklarımızdan alıyoruz. Çalışma ortaklarımızla “birlikte üretme, birlikte büyüme, birlikte gelişme, birlikte paylaşma ve birlikte mutlu olma” düşüncesiyle aksiyon alıyoruz,
  • Biz, insanları mutluluğa ulaştırırken paylaştıkça mutluluğun artacağına inanan büyük bir aile ve birlikte başarılı bir ekibiz.

  Değerler; Güvenilirlik, Yardımseverlik, Sevgi-Saygı, Doğruluk-Dürüstlük, Hoşgörü, Çalışkanlık, Coşku, Değişime ve Gelişime Açıklık, İnovatif, Prososyal, İnsanı Kıymet Sayma, Dinamik, Özgün, Katılımcı, Mutluluk, Öncü…

   

  1. Seçme Yerleştirme Süreci

  Kariyerini TDFFS alanında şekillendirmek isteyen adaylar, vizyonevim.com / İnsan Kaynakları sayfasında, sosyal medya hesaplarımızda ve insan kaynakları web sitelerinden başvurularını iletebilirler.

  Katılımcı yönetimin ve şeffaflığın öncelik olduğu kurumumuzda, çalışma ortağı adayları ile gerçekleştirilen mülakatlar sonrasında “Seçme Yerleştirme Komitesi’nde” değerlendirme gerçekleştirilir. Bu komite aracılığı ile seçme yerleştirme süreçleri daha şeffaf ve çok yönlü değerlendirmenin olduğu bir şekilde tamamlanır.

  Seçme yerleştirme süreci olumlu olarak kapanan çalışma ortağı adayına işe alım kararı tebliğ edilir.

  İşe alım süreci olumsuz olarak kapanan adaya ise karar tebliği telefon veya mail aracılığı ile bildirilir.

  1. Aranan Nitelikler

  Her biri alanında uzman olan “Kariyer ve Seçme Yerleştirme” ekibi çalışanları aracılığı ile gerçekleştirilen seçme yerleştirme süreçlerinde, aranan nitelikler ihtiyaç duyulan pozisyonlara göre farklılık gösterebilir; ancak VizyonEvim çalışma ortaklarında, aşağıdaki özellikleri taşıyan adayları değerlendirir.

  • TDFFS alanında çalışmaya istekli,
  • Takım çalışmasında başarılı,
  • İletişim ve ikna becerileri kuvvetli,
  • Başarı odaklı.

   

   

  1. Açık Pozisyonlar

  İhtiyaç duyulan pozisyonları vizyonevim.com / İnsan Kaynakları sayfasında, sosyal medya hesaplarımızda ve insan kaynakları web sitelerini takip ederek öğrenebilirsiniz.

   

  1. Aktif Tanıtım Temsilciliği ve Tanıtım Gönüllülüğü

  VizyonEvim’in sunduğu kolaylıkları çevresindeki kişilere anlatarak onların da VizyonEvim’e özgü yöntemlerle faizsiz, en hızlı, en kolay, ve en uygun maliyetle hayallerine ulaşmalarını sağlayan kişiler VizyonEvim’in Aktif Tanıtım Temsilcileri ve Gönüllüleridir. Siz de VizyonEvim Aktif Tanıtım Temsilcisi veya Gönüllüsü olup gelir elde etmek istiyorsanız Temsilcilik birimimizden destek alabilirsiniz.