Koronavirüs önlemlerimiz

Sağlığınızı önemsiyoruz ,Koronavirüs önlemleri kapsamında çalışmalarımızDeğerli müşterilerimiz,

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkisini gösteren salgın hastalık Covid-19 (Koronavirüs) gündemini resmi kaynaklardan yakından takip ettiğimizi ve buna bağlı olarak çalışanlarımızın ve siz müşterilerimizin sağlığının ve güvenliğinin Vizyonevim’in birincil önceliği olduğunu belirtmek isteriz.

Vizyonevim olarak, salgın henüz Türkiye sınırları içerisine girmeden hızlıca planlama yapmaya ve belirlediğimiz önlem aksiyonlarımızı hayata geçirmeye başladık. Farkındalığımızı yüksek tutarak Sağlık Bakanlığı ve kamu otoriteleri tarafından yayınlanan rehberler doğrultusunda önlemler almaya devam ettik. Vizyonevim ailesi olarak Covid-19 konusunda bilinçli, koordineli bir önlem ve iletişim süreci içerisindeyiz.

Tüm şubelerimizde,hassas temizlik önlemlerine ek olarak dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyoruz. Vizyonevim olarak güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak için tüm birimlerimiz ile birlikte hassasiyetle çalışıyoruz.

Çalışanlarımızın sağlık ve güvenlik durumlarını sürekli olarak gözlemliyor, gerekli durumlar için uzaktan çalışma şartları üzerinde çözümler üreterek iş akışımızı düzenliyoruz. Gelinen noktada hem genel müdürlüğümüz hem de şubelerimizin tamamında önlemleri en üst seviyeye çıkardık.

Her ayın son haftasında yada ay başlarında gerçekleştirdiğimiz Teslim Tarihi Belirleme Etkinliklerimiz, Koronavirüsü’ne karşı alınan tedbir kapsamında Mart ayından itibaren geçici bir süre katılımcı olmaksızın noter huzurunda yapılmaya devam edecek ve youtube kanalımızdan, sosyal medya hesaplarımızdan canlı olarak yaıyınlancaktır.

Ülkemizde salgının en kısa sürede kontrol altına alınarak etkisiz hale getirilmesini temenni ediyoruz.

Sağlıklı günler dileriz.