VizyonEvim ile Tanışın

VizyonEvim; insanımızın ihtiyaçlarını “faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyet”
ile karşılamasını sağlayan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi (TDFFS) kuruluşudur.

VizyonEvim, insanımızın ihtiyaçlarını “faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyet” ile karşılamasını sağlayan tasarrufa dayalı faizsiz finans sistemi kuruluşudur.

VizyonEvim; 29 Nisan 2019'da kuruldu. Ağustos 2019'da satışlara başlamıştır. Ekim 2019 itibariyle araba ve gayrimenkul teslimatımıza başladık. Her ay gayrimenkul veya araba almaya hak kazanmış müşterilerimizin teslimatını gerçekleştirip, müşterilerimizin de onayını alarak web sayfası ve sosyal medya hesaplarımızdan sizlere duyurmaya çalışıyoruz.

Tasarruflarınızı VizyonEvim ile yapmanız için birçok sebep sayabiliriz. Ancak şu ikisi çok önemlidir: Birincisi; VizyonEvim sizinle birlikte diğer tasarruf sahiplerini organize eden kurumsal bir işletmedir, ikincisi; sizinle diğer tasarruf sahipleri arasında garantör olan bir kurumdur. Birbirini tanımayan yüzlerce, hatta binlerce tasarruf sahibini belirli bir hak- hukuk çerçevesinde bir araya getirip tahsil edilen tasarruflarla bir sistem dahilinde gayrimenkul ve araba sahibi yapmak kolay bir organizasyon değildir.

Faizsiz finans için tasarruf yapmak önemli, “doğru kurumda, doğru zamanda, doğru yöntemlerle” birlikte tasarruf yapmak çok daha önemlidir. VizyonEvim sizlere doğru yöntemleri, doğru zamanda, doğru şekilde sunar.  

VizyonEvim, kendi kendinize tasarruf yaparken yaşama ihtimalinizin olduğu bütün olumsuzlukları ortadan kaldırır, ulaşmak istediğiniz alım gücünü elde etmeyi hızlı ve kolay hale getirir. Sizin gibi kıymetli diğer tasarruf sahiplerini bir araya getirip birlikte hareket etmenizi sağlayarak arzu ettiğiniz alım gücüne ulaştırır. Mesela; kendi başınıza tasarruf yatığınızda 100 ayda ulaşacağınız alım gücüne VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleriyle 99 ay daha erken (yani 1. aydan itibaren) ulaşabilirsiniz.    

VizyonEvim’li tasarruf sahipleriyle birlikte hem yükünüzü paylaşır, hem de zorluklarınızı kolaylaştırır, hem vakit ve nakit kazanırsınız.

Siz ihtiyacınızı belirleyin, VizyonEvim’e gelin…

VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleri ile finansal güç gerektiren ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

 • Evinizi alabilir,
 • Evinizi yenileyebilir,
 • Arabanızı alabilir,
 • Arabanızın modelini yükseltebilir,
 • Çatılı işyeri alabilirsiniz.

Kısacası Evinizi ,Arabanızı ve çatılı iş yeri ihtiyaçlarınızı; size özel ödeme seçenekleri, yatırım tutarınıza özel teslim tarihleri, hızlı, kolay ve en uygun maliyet ile VizyonEvim’de karşılayabilirsiniz…    

 • İhtiyaçlarınızı karşılarken, VizyonEvim sizlere, en kolay, en hızlı ve en uygun maliyetli çözümleri sunar.
 • Faiz, vade farkı ya da ek maliyetler olmadan tasarruf yapar, bu yatırımla ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.
 • Ne kadar finansa ihtiyaç duyduğunuza ve aylık yapacağınız tasarruf tutarına siz karar verirsiniz.
 • Bütçenizi zorlamadan, yorulmadan kısa sürede elde etmek istediğiniz finansa ulaşırsınız.
 • VizyonEvim’in kendine özgü Faizsiz Finans Yöntemleri sayesinde tasarruflarınızı kısa sürede yatırıma çevirirsiniz.
 • Peşinatınız var ya da yok, Faizsiz Finans Yöntemlerine dâhil olabilirsiniz.
 • İhtiyaç halinde; yatırım tutarınızda, toplam tasarruf hedefinizde ve tasarruf grubunuzda değişiklik yapabilirsiniz.
 • Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun, VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

 • Herkes yararlanabilir. Türkiye şartlarında “faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyetli finansal çözümleri” VizyonEvim sunar.

 • VizyonEvim; tasarruf sahiplerini bir araya getirip organize etmek, ilk aydan son ana kadar bütün süreçlerin takibini yapmak, tahsil ve teslim aşamasında garantör olmak vs. gibi sunduğu hizmetlere karşılık tasarruf sahiplerinden bir defaya mahsus %5 ila %12 oranında Hizmet Bedeli alır.

  VizyonEvim’in kazancı aldığı Hizmet Bedelidir.

 • VizyonEvim olarak uyguladığımız Faizsiz Finans Yöntemleri; prososyal, adil, şeffaf, milli, medeni, manevi ve insani bir finansal modeldir.

  • VizyonEvim; FAYDA ÜRETİR, FAYDA SUNAR.

  Tasarruf gruplarının oluşturulmasından üretilen fayda, tasarruf gruplarında bulunan herkese büyük kazançlar sağlar.

  • VizyonEvim; FAİZSİZ ve VADE FARKSIZ HİZMET SUNAR.

  Faiz, vade farkı ya da başka farklar yoktur. Ayrıca ihtiyaçlarınızı tasarrufa dayalı yöntemlerle karşıladığınız için dünyada uygulanan tüm finansal yöntemlerden daha düşük maliyetle giderirsiniz.

  • VizyonEvim; DEVAMLILIK, VAKİT VE NAKİT KAZANCI SUNAR.

  Kendi kendinize tasarruf yaparken yaşama ihtimalinizin olduğu bütün olumsuzlukları ortadan kaldırıp sürdürülebilir bir tasarruf planı oluşturarak ulaşmak istediğiniz alım gücünü elde etmeyi hızlı ve kolay hale getirir. Mesela; kendi başınıza tasarruf yatığınızda 100 ayda ulaşacağınız alım gücüne VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleriyle 99 ay daha erken (yani 1. Aydan itibaren) ulaşabilirsiniz.

  • VizyonEvim FAALİYETLERİ EKONOMİK OLMASIYLA BERABER PROSOSYALDİR.

  VizyonEvim ile “tasarruf yaparak faizsiz finansa ulaşmaya” ve “yapılan tasarrufları yatırıma dönüştürmeye” karar verdiğinizde “sosyal dayanışmanın, toplumsal kaynaşmanın, ihtiyaç yükünü paylaşmanın ve ekonomik faydayı artırmanın” haklı sevincini yaşarsınız.

  • VizyonEvim, TÜM SÜREÇLERDE FIKHİ UYGUNLUĞA GÖRE HAREKET EDER.

  Eylem ve söylemlerimizin ilk başlangıcından sonuna kadar tüm aşamalarında fıkhi uygunluğa göre hareket ederek, “başı helal, sonrası garip bir hal” garabetine düşmeyiz.

  • YÖNTEMLERİMİZ, DOĞRU TANIMLI, ANLAŞILIR, KOLAY UYGULANABİLİRDİR.

  Algının doğru oluşmasında, tanımlamanın doğru yapılması çok önem arz eder. Bir şeyi zihnen nasıl düşünürseniz öyle aktarır, öyle anlatırsınız. Bizim yöntemlerimizin tanımı doğru ve net anlaşılabilir olduğu için algılaması da, uygulaması da kolaydır.   

  • VizyonEvim, SEKTÖR İÇİN BİR DEĞERDİR.

  Amacımız, hedefimiz, stratejimiz, vizyonumuz, misyonumuz, kalite politikamız ve değerlerimiz çizgisinde yapacağımız çalışmalar ile sektöre yeni bir vizyon kazandırarak, bu kıymetli sektörün değerlerinden biri olacağız.

 • VizyonEvim siz kıymetli tasarruf sahiplerine 3 (üç) farklı yöntem ile hizmet sunar:

  1. Noter Teslim Tarihli Yöntem
  2. Kesin Teslim Tarihli Yöntem
  3. Esnek Ödemeli Yöntem

  Bu yöntemlerin tamamı faizsiz ve vade farksızdır. Tasarruf sahipleri, hiç fark ödemeden bu yöntemlerle ihtiyaçlarını kolayca karşılarlar.

  Yöntemler hakkında detaylı bilgi için 444 80 90 hattımızdan bizi arayarak ya da Şubelerimize gelerek alabileceğiniz gibi web sayfamızın “Faizsiz Finans Yöntemleri” başlığı altında bulabilirsiniz.

Uygundur. VizyonEvim uygulamış olduğu yöntemleri, sunmadan önce konunun uzmanlarıyla görüşüp tüm detaylarıyla inceleyerek fıkhi açıdan uygunluk verilen şekliyle sunar.

 • VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemlerinde, kredi notu engeli yok. Faiz ve vade farkı yok. Peşinat ve ara ödeme zorunluluğu yok. Ek maliyet ve ekstra ödeme yok. Kendi ödeme gücünüze göre hareket edersiniz, şu kadar ödemek zorundasınız dayatması yok. Ödeyememeniz durumunda sizleri mağdur eden uygulamalar yok.

  Ayrıca:

  • Kredi kullandığınızda faiz ödeyerek almak istediğiniz evin tutarından çok daha fazlasını ödersiniz,
  • Eklenen faiz yükünden dolayı taksitlerinizi de yüksek ödemek zorunda kalırsınız,
  • Kredi alabilmeniz için kredi notunuza bakılır,
  • Kredi kullanıp ev sahibi olmak istediğinizde peşinat zorunluluğuyla karşılaşırsınız.

  Aslına bakıldığında kredi ile ev satın aldığınızda kiradan kurtulduğunuzu zannedersiniz ancak gerçek manada kurtulmuş olmazsınız. Kredi borcunuz bitmediği sürece ev hiçbir zaman sizin değildir. Herhangi bir sıkıntı durumunda eviniz kredi borcunuzu hiçbir zaman karşılamaz.

   

  Siz VizyonEvim’e gelin…   

 • VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleri, sizlerin yaptığı tasarrufların organize edilmesine dayalı finansal bir uygulamadır. Faizsiz ve vade farksız olmasının temel sebebi de budur. Bunun dışında kalan bütün finansal seçeneklerde ise faiz ve vade farkı kaçınılmazdır.

  Hemen teslim alma güdüsüyle hareket edip kredi kullanıldığında, gayrimenkul veya araba almanın maliyeti uzun vadelerde neredeyse iki katını geçmektedir.

  Ya hemen teslim alıp iki katı maliyete razı olacağız ya da ilk aydan itibaren teslim alma seçeneği bulunan VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemlerini tercih edeceğiz.  

Peşinat zorunlu değildir. Ancak peşinatınız varsa ihtiyacınızı daha erken, daha hızlı ve daha uygun maliyetle karşılarsınız. Ayrıca, kalan taksitleriniz olması gerekenden daha kısa sürede biter.

Yoktur. Ancak imkanınız varsa ara ödeme yaparak, “erken teslim almak, kalan taksitlerinizi daha kısa sürede bitirmek, yeni tasarruflar yapmaya zaman kazanmak” gibi büyük faydalar elde edersiniz.

VizyonEvim, tasarruf sahiplerini organize etmek için ciddi bir emek sarf eder. Sunduğu hizmet karşılığında seçtiğiniz Faizsiz Finans Yöntemi, yatırım tutarı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu dikkate alınarak, bir defaya mahsus %5 ila %12 arasında değişen Hizmet Bedeli almaktadır. Bunun dışında faiz, vade farkı vs. gibi fazladan hiçbir ödeme yapmazlar.

VizyonEvim’in; tasarruf sahiplerini bir araya getirip organize etmek, ilk aydan son ana kadar bütün süreçlerin takibini yapmak, tahsil ve teslim aşamasında garantör olmak vs. gibi sunduğu hizmetlere karşılık bir defaya mahsus %5 ila %12 oranında aldığı bedeldir.

Hizmet Bedeli oranını etkileyen iki faktör bulunmaktadır. Bunlardan ilki tasarruf sahiplerinin seçmiş olduğu tasarruf yöntemi, ikincisi ise seçilen Tasarruf Gruplarında gerçekleşen ödeme planıdır.

Hizmet Bedeliyle ilgili yapılmış bir kampanyamız yoksa VizyonEvim Hizmet Bedelini, ilk taksitinizle birlikte ödemeniz gerekir.

VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemlerinde Özel ve Genel Ödeme Seçenekleri bulunmaktadır. Taksitlerin sabit ya da değişken olmasına siz karar verirsiniz.

 • VizyonEvim, değerlerinden birisi “güvenilirliktir.”

  VizyonEvim, güvenilirlik ilkesiyle hareket etmenin en büyük kazanç olduğuna inanır. Bu inançla hakların korumasına yönelik tasarruf sahiplerine birçok güvence sunar:

  • Sözleşme: Tasarruf Sahipleri ile VizyonEvim arasında yapılan sözleşme içeriğinde tasarruf sahipleri ve müşterilerin tüm hakları belirtilmektedir.
  • Satılamaz Şerhi: VizyonEvim, teslimatını alan her müşterisinin gayrimenkul veya arabasına diğer müşterilerinin hakkını korumaya yönelik “Satılamaz Şerhi” Gayrimenkul veya araba müşterinin adınadır; ancak borcu bitene kadar satamamaktadır. VizyonEvim, diğer müşterilerinin haklarını “İpotek Teminat” yöntemiyle garanti altına almış olur.
  • Teminat Senedi: VizyonEvim, talep edilmesi halinde tasarruf sahiplerine haklarını korumaya yönelik “Teminat Senedi”

  Teminat Mektubu: VizyonEvim, talep edilmesi halinde tasarruf sahiplerine “Katılım Bankalarından” olmak üzere “Teminat Mektubu” vermektedir.

 • VizyonEvim, tasarruf sahiplerine 3 (üç) yöntem ile hizmet sunar: Noter Teslim Tarihli Yöntem, Kesin Teslim Tarihli Yöntem ve Enflasyona Dayanıklı Yöntem.

  Noter Teslim Tarihli Yöntem ve Enflasyona Dayanıklı Yöntemlerde, noter şahitliğinde “Teslim Tarihi Belirleme Organizasyonu” yapılır. Tasarruf sahiplerinin, teslimatını alacağı tarih tasarruf sahiplerimizin huzurunda noter şahitliğinde şeffaf bir şekilde yapılan bu organizasyonda belirlenir.

20- 240 kişilik tasarruf gruplarından size uygun olanını belirliyor, taksit miktarına ve sayısına, ödeme gücünüze göre sizler karar veriyorsunuz. VizyonEvim Şubelerine geldiğinizde Yatırım Danışmanlarımız sizlere en uygun seçenekleri sunacaktır.

VizyonEvim’in bir markası da VizyonArabam’dır.  VizyonArabam ile peşinat vermeden de kolaylıkla araba sahibi olabilirsiniz. Ancak peşinatınız varsa ihtiyacınızı daha erken, daha hızlı ve daha uygun maliyetle karşılarsınız. Ayrıca, kalan taksitleriniz olması gerekenden daha kısa sürede biter.

VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleri ile kendi belirlediğiniz taksitlerle araba sahibi olmak için Yatırım Danışmanımızla irtibata geçiniz.

Faizsiz yöntemlerimizle finansal güç gerektiren tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Mesela:

 • Evinizi alabilir,
 • Evinizi yenileyebilir,
 • Arabanızı alabilir,
 • Arabanızın modelini yükseltebilir,
 • İşyeri (çatılı) alabilirisiniz.

VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleri, her halükarda sizlere kolaylıklar sunar. Tasarruf sahibi olarak gayrimenkul veya arabanızı teslim almadan önce taksitlerinizi ödemekte zorlanırsanız, sistemin garantörü olarak VizyonEvim sizlere “Taksit Erteleme” kolaylığı sunar. Bundan dolayı herhangi bir ceza ya da ek ücret ödemezsiniz. Ayrıca birikmiş taksitlerinizi, toplu ödeme zorunluluğu olmadan kaldığınız taksitten devam edebilirsiniz. Ancak ne kadar taksit gecikmeniz oldu ise teslim tarihiniz o kadar ertelenir.

İhtiyacınızı teslim alana kadar Tasarruf Sahibi, teslim aldıktan sonra Müşterimiz olursunuz. Gayrimenkul veya arabanızı teslim aldıktan sonra taksitlerinizi ödemekte zorlanırsanız VizyonEvim hemen yasal işlem başlatmaz. Memnuniyet ilkesi gereği, taksitini ödemekte zorlanan müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlar. Sizleri mağdur edecek hiçbir şey yaşamazsınız.

Kesinlikle olumsuz etkilenmezsiniz. Çünkü VizyonEvim, tasarruf gruplarının hem organizatörü, hem de garantörüdür. Tasarruf grubunuzda bulunan diğer tasarruf sahiplerinden bazıları taksitlerini ödememiş olsa bile VizyonEvim garantörlüğü devreye girer, eksik kalan ödemeyi tamamlar. Siz, ödenmeyen taksitlerden hiçbir zaman olumsuz etkilenmezsiniz.

Devredebilirsiniz. Gayrimenkul veya araba almaktan vazgeçerseniz, haklarınızı gerekli şartları yerine getirmek koşuluyla bir başkasına devretmenizde bir sakınca yoktur.

Yapabilirsiniz. VizyonEvim, sizlerin isteklerine önem verir. İhtiyaç halinde gayrimenkul veya arabanızı henüz teslim almadıysanız; ödeyeceğiniz taksitleri değiştirebilir, gayrimenkul veya araba değerinizi yükseltebilir ya da düşürebilirsiniz.

Vazgeçtiğiniz güne kadar biriktirdiğiniz tüm tasarruflarınız iade edilir. VizyonEvim ile olan sözleşmenizi gerekçeli ya da gerekçesiz fesh etme hakkınız vardır. Bu durumda ödemiş olduğunuz taksitler, varsa peşinat ve ara ödemeler tarafınıza ödenir. Ancak VizyonEvim Hizmet Bedeli iade edilmez.

“VizyonEvim’e neden güvenmeliyim?” sorusunun cevaplarından biri de kefil istenmesidir. Kefalet, sistemin devamlılığı açısından önemli bir güvencedir. Kefil istenmemesi, sistemde arızalar doğurabilir.

Bu yöntemde; tasarruf sahibi olarak gayrimenkul veya arabanızı teslim alacağınız tarih, canlı yayınlanan ve tasarruf sahiplerimizin huzurunda noter şahitliğinde şeffaf bir şekilde yapılan “Teslim Tarihi Belirleme Organizasyonu” ile belirlenir.

Evinizi veya arabanızı teslim aldınız. Kiradan kurtuldunuz. Artık kira gideriniz yok veya almış olduğu evden kira geliriniz varsayılarak toplam yatırım tutarınız üzerinden %o5 (binde beş) oranında artış yapılır. Taksitlerinizin artırılmasından kaynaklı yapılan ödeme, kalan ödemenizden düşülür ve taksitlerinizin daha erken bitmesine neden olur. Böylelikle taksitleriniz daha erken biter.

Gayrimenkul veya araba teslim tarihiniz geldiğinde, aldığınız gayrimenkul veya arabanıza satılamaz şerhi koymak için “vekaletname”, sizin ve kefillerinizin “gelir beyan belgesi” ve “kimlik bilgileri” gerekmektedir.

Bekletilmezsiniz. Ancak “Taksit Erteleme” kolaylığından yararlanmışsanız, sistem gereği atlattığınız taksit kadar ertelenir.

Arabanız, arsanız, eviniz ve diğer gayrimenkullerinizi piyasa değeri üzerinden avantajlı bir şekilde VizyonEvim’e peşinat olarak verebilirsiniz.

Teslim tarihinde alırsınız. Teslimatınızı aldığınızda gayrimenkulün tapusu sizin adınıza çıkartılır. Şayet tapuyu farklı bir isim üzerine yaptırmak isterseniz, devir için gereken işlemler yapılır ve tapu devir alan kişi adına çıkarılır.

VizyonEvim doğrudan gayrimenkul veya araba alımı yapmaz. Ancak VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleriyle daha iyi bir gayrimenkul veya araba sahibi olmak isterseniz mevcut gayrimenkul veya arabanız VizyonEvim Eksperleri tarafından uygun görüldüğü takdirde peşinat olarak değerlendirilir.

Alabilirsiniz. VizyonEvim’de almak istediğiniz gayrimenkul veya arabayı siz belirlersiniz. Teslim tarihiniz geldiğinde Türkiye’nin istediğiniz yerinden beğendiğiniz bir gayrimenkul veya arabayı alabilirsiniz.

Tüm ödemelerinizi, VizyonEvim katılım bankası/ banka hesaplarına yatırmanız gerekir. VizyonEvim’de elden tahsilat yapılmaz, elden ödeme kabul edilmez.

Verebilirsiniz. Çünkü VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleri ile aldığınız gayrimenkulün tapusu sizin adınıza yapılır. Kalan taksitler bitmeden başkasına satış yapmanın dışında her türlü kullanım hakkı size aittir.

Kimlik ve iletişim bilgileriniz yeterlidir.

Başvurabilirler. Yurtdışından da isteyen herkes (TC Vatandaşı ya da değil) VizyonEvim’in Faizsiz Finans Yöntemlerinden yararlanabilir. VizyonEvim bu konuda bir sınırlama getirmez. Ancak yabancı uyruklu kişilerin dikkat etmesi gereken iki husus vardır: Birincisi; Mütekabiliyet yasasının (Türkiye’de mülk edinme anlaşmasının) geçerli olduğu ülkelerin vatandaşı olması, ikincisi; alacağı gayrimenkulün Türkiye ve KKTC sınırları içinde olmasıdır.

Yabancı uyrukluların Türkiye’den gayrimenkul satın almasına yönelik detaylara ulaşabileceğiniz link:https://www.tkgm.gov.tr/tr/icerik/yabancilarin-tasinmaz-edinim-rehberi

Yurtdışından başvuru yapılmış olsa dahi alınacak olan gayrimenkulün Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde olması gerekmektedir.

Elbette olabilirsiniz. Umutsuzluk da yok, ümitsizlik de. Biz bize yeteriz…

VizyonEvim, tüm gelir grupları için finansal çözümler sunan bir kurumdur. Özellikle orta ve düşük gelir grubundakileri, bu yöntemlerle gayrimenkul veya araba sahibi yapmak VizyonEvim’in kuruluş sebeplerinin en önemlilerindendir. VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleriyle, küçücük tasarruflarınız kocaman alım gücüne dönüşür.

Aylık gelirinizin; düşük, orta ya da yüksek olmasının bir önemi yoktur. Gelir seviyesi ne olursa olsun tasarruf yapabilen herkes VizyonEvim ile kolaylıkla gayrimenkul veya araba sahibi olabilir.

Çünkü VizyonEvim’in Faizsiz Finans Yöntemleri bunun için var.

Bu tamamen sizin tasarruf yapma gücünüzle alakalı bir durumdur.

VizyonEvim; insanlarımızın finansal güç gerektiren ihtiyaçlarını kendine özgü yöntemlerle “faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyetle karşılamasını sağlayan” Faizsiz Finans Yöntemleri sunmaktadır.

Bu yöntemlerden biri olan “Noter Teslim Tarihli Yöntem ile Enflasyona Dayanıklı Yöntemde”, ilk aylarda teslim alabilirsiniz. Girdiğiniz tasarruf grubu ve tasarruf miktarınıza göre toplam yatırım tutarınızın yarısını biriktirene kadar da bekleyebilirsiniz. Her halükarda VizyonEvim ile ihtiyaçlarınızı daha hızlı karşılarsınız.

Bir diğer yöntemimiz “Kesin Teslim Tarihli Yöntemde” ise yapacağınız ödemeler neticesi kesin teslim tarihiniz en başta belirlenir.

Sizleri en yakın Şubemizde ağırlamak Yatırım Danışmanımızla sizler yardımcı olmak isteriz…

VizyonEvim’in Faizsiz Finans Yöntemlerinde tasarruf grupları; 18 - 366 kişiliktir. Kişi sayısı aynı zamanda grubun ay sayısını da ifade eder.

Evet, siz buluyorsunuz. Çünkü VizyonEvim’de müşteriler, almak istedikleri gayrimenkul veya arabayı kendileri belirler. Teslim tarihiniz geldiğinde, Türkiye’nin istediğiniz yerinden beğendiğiniz herhangi bir gayrimenkul veya arabayı alabilirsiniz.

VizyonEvim’de doğrudan takas yoktur. Eğer yöntemlerimize dahil olur, daha iyi bir gayrimenkul veya arabanın sahibi olmak isterseniz, mevcut gayrimenkul / gayrimenkulleriniz, arabanız/ arabalarınız eksperlerimiz tarafından değerlendirilir. Uygun görüldüğü takdirde VizyonEvim peşinat olarak alabilir.

VizyonEvim ile sözleşme yatığınız gün başlarsınız. Teslim tarihiniz geldiğinde gayrimenkulünüze taşınır veya arabayı aktif olarak kullanabilir, daha sonra kalan taksitlerinizi ödemeye devam edersiniz.

Yapabilirsiniz. Bu durumda; teslim tarihi aralığı, ödeme planı ve hizmet bedeli yeniden belirlenir. Yapmak istediğiniz değişiklik; hizmet bedeli, (varsa) peşinat ve taksitlerde fark çıkmasına neden olmuşsa çıkan farkları peşin ödemeniz gerekir.

Yapabilir. VizyonEvim’de kredi notunuza bakılmaz. Bankaya borcunuzun olması ya da bankalardan kredi alamayacak durumda olmanız tasarruf yapmanıza engel değildir.

Alabilirsiniz. Eğer düğün, eğitim, tatil, işyerine ve işe yatırım gibi sebeplerle yöntemlerimize dahil olmuşsanız, teslim tarihinizde kalan taksitlerinizin toplamı kadar teminat göstererek yatırım tutarınızı nakit olarak alabilirsiniz.

VizyonEvim; 10.000 TL’den (on bin Türk Lirasından) az olmamak kaydıyla isteyen tüm tasarruf sahiplerine teminat mektubu verir.

Hepimiz engelli adayıyız. Engelli olmanız, bizimle tasarruf yapmanıza engel olmadığı gibi aksine bir avantajdır. Engellilerimiz için düzenlediğimiz ve sürekli devam ettirdiğimiz kampanyalarımız var. Onları her zaman bir tık önde değerlendiriyor, onlara özel fırsatlar sunuyoruz.

Bu sorunun cevabı teslim alıp almadığınıza göre değişir. Eğer teslimatınızı aldıktan sonra taksitlerinizi geciktirir ya da ödemezseniz, TUİK tarafından açıklanan ve en son gerçekleşen aylık TÜFE oranında geciken gün süresi dikkate alınarak gecikme bedeli uygulanmaktadır. Eğer teslim almadıysanız herhangi bir cezai işlem uygulanmaz.

Banka teminat mektubu için yıllık ücret % 4 oranındadır.

Olabilirsiniz. Her hangi bir sosyal güvencenizin olmaması VizyonEvim'le gayrimenkul veya araba sahibi olmanıza engel değildir. Bu durumda gerekli görüldüğü takdirde sizden teslimat aşamasında gelirini belgeleyebilen kefil istenebilir.

Olur. Ancak peşinat olarak verdiğiniz çekler, tahsil edildiğinde işleme alınır. Dolayısıyla ileri vadeli çekler peşinat olarak değil ara ödeme olarak kabul edilir.

Teslim zamanınız geldiğinde VizyonEvim sizin adınıza mal sahibine ödeme yapmaktadır.

Öncelikle “Allah her türlü kaza ve belalardan muhafaza etsin” diliyoruz. Bahsettiğiniz durumda haklarınız varislerinize geçmektedir.

VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemlerini tercih edenler faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyetle gayrimenkul ve araba sahibi olurken kazanımlar elde ederler. VizyonEvim’de tasarruf sahipleri, almak istedikleri gayrimenkul ve araba değeri ne ise sadece onu ödeyerek Türkiye’nin istedikleri yerinden gayrimenkul ve araba sahibi olabilirler. VizyonEvim; tasarruf sahiplerini bir araya getirip organize etmek, ilk aydan son ana kadar bütün süreçlerin takibini yapmak, tahsil ve teslim aşamasında garantör olmak vs. gibi sunduğu hizmetlere karşılık tasarruf sahiplerinden bir defaya mahsus %5 ila %12 oranında Hizmet Bedeli alır. VizyonEvim’in kazancı aldığı Hizmet Bedelidir.

VizyonEvim; insanımızın ihtiyaçlarını “faizsiz, vade farksız, hızlı, kolay ve en uygun maliyet” ile karşılamasını sağlayan tasarrufa dayalı faizsiz finans sistemi kuruluşudur.

Sizler gibi kıymetli diğer tasarruf sahiplerini bir araya getirip kendine özgü yöntemlerle birlikte hareket ederek arzu ettiğiniz alım gücüne ulaştırır. 

VizyonEvim ve vizyonlu tasarruf sahipleriyle birlikte hem yükünüzü paylaşır, hem vakit ve nakit kazandırır, hem de zorluklarınızı kolaylaştırır.

VizyonEvim ev ve araba satmaz. Evinizi ve arabanızı alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz paraya ulaşmanızı sağlar.

Yoktur. VizyonEvim diğer “”Evim” şirketlerinden bağımsız bir kurumdur.

Bu tamamen sizin tasarruf yapma gücünüzle alakalı bir durumdur.

VizyonEvim; insanlarımızın finansal güç gerektiren ihtiyaçlarını kendine özgü yöntemlerle “faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyetle karşılamasını sağlayan” Faizsiz Finans Yöntemleri sunmaktadır.

Bu yöntemlerden biri olan “Noter Teslim Tarihli Yöntem ile Enflasyona Dayanıklı Yöntemde”, ilk aylarda teslim alabilirsiniz. Girdiğiniz tasarruf grubu ve tasarruf miktarınıza göre toplam yatırım tutarınızın yarısını biriktirene kadar da bekleyebilirsiniz. Her halükarda VizyonEvim ile ihtiyaçlarınızı daha hızlı karşılarsınız.

Bir diğer yöntemimiz “Kesin Teslim Tarihli Yöntemde” ise yapacağınız ödemeler neticesi kesin teslim tarihiniz en başta belirlenir.

Sizleri en yakın Şubemizde ağırlamak Yatırım Danışmanımızla sizler yardımcı olmak isteriz…

VizyonEvim’e başvuru yapmak ve gayrimenkul veya arabanızı teslim almak için 18 yaşını tamamlamış olmanız gerekmektedir. Çünkü 18 yaşın altındakilerin üzerine tapu ve ruhsat işlemleri kanunen gerçekleştirilemez. Ancak başvuru yapmak isteyenler velisi üzerinden başvuru yapabilirler.

Kredi kullandırılmadığı için kredi notunuzun bir önemi yoktur. VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleriyle faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyetle gayrimenkul ve araba sahibi olabilirsiniz.

Hayır. VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleriyle gayrimenkul veya araba sahibi olmak isteyenleri bir araya getirerek, faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyetle gayrimenkul ve araba sahibi olmalarını sağlamaktadır.

“Satılamaz Şerhi” Faizsiz Finans Yönteminin güvencesidir. Bu şerh ile tasarruf grubunda teslimatını henüz almayanların hakları korunmuş olur. Aynı tasarruf grubunda bulunanların ödemiş olduğu taksitler neticesinde her ay bir müşterinin teslimi gerçekleştirilmektedir. VizyonEvim, teslimatını alan her müşterisinin gayrimenkul veya arabasına diğer müşterilerinin hakkını korumaya yönelik “Satılamaz Şerhi” koyar. Gayrimenkul veya araba müşterinin adınadır; ancak borcu bitene kadar satamamaktadır. VizyonEvim diğer müşterilerinin haklarını “İpotek Teminat” yöntemiyle garanti altına almış olur. Bu durum tasarruf grubunda bulunan teslimatını almamış tasarruf sahiplerinin lehine bir durumdur.

Umutsuzluk da yok, ümitsizlik de. Biz bize yeteriz…

VizyonEvim, tüm gelir grupları için finansal çözümler sunan bir kurumdur. Özellikle orta ve düşük gelir grubundakileri, bu yöntemlerle ev veya araba sahibi yapmak VizyonEvim’in kuruluş sebeplerinin en önemlilerindendir. VizyonEvim Faizsiz Finans Yöntemleriyle, küçücük tasarruflarınız kocaman alım gücüne dönüşür.

Aylık gelirinizin; düşük, orta ya da yüksek olmasının bir önemi yoktur. Gelir seviyesi ne olursa olsun tasarruf yapabilen herkes VizyonEvim ile kolaylıkla gayrimenkul veya araba sahibi olabilir.

Çünkü VizyonEvim’in Faizsiz Finans Yöntemleri bunun için var.